Kdo sklidil módní chválu během předávání Zlatých glóbů?

/ Redakce

Obrovskou chválu, pocit radosti a zadostiučinění během minulého večera a následné noci sklidili všichni, jimž se podařilo dosáhnout na zlatou sošku. My se ovšem podíváme na zoubek těm, kteří si odnesli naše uznání za originální dress code.

Předávání Zlatých glóbů není jen tak ledajakou událostí. Jedná se o vůbec první velký hollywoodský večírek nového roku, na který je třeba se připravit ve velkém. A i letos nenechali filmové a televizní hvězdy nic náhodě a poskytly nám nádhernou podívanou.

Na červeném koberci se během večera objevily šaty různých barev, střihů i zajímavě řešených kombinací materiálů. V čele tohoto výběru nechyběla rudá barva následovaná sněhově bílou, nouze také nebyla o blankyntně modrou, kterou hrdě předvedla herečka Amy Adams.

Amy Adams

Amy Adams

Mnoho hereckých hvězd se chtělo opravdu blýsknout a zvolilo třpytivé róby s nápadnými průstřihy či odvážně provedeným dekoltem. Jmenujme například Reese Witherspoon, ta zazářila v šatech Calvin Klein Collection vyrobených na zakázku nebo Diane Kruger, která zvolila šaty od Emilie Wicksteap.

Diane Kruger

Diane Kruger

Našly se ovšem zajímavé a sympatické výjimky, mezi něž řadíme například mladinkou zrzku Emmu Stone, která oblékla zdobený overal s vlečkou z dílny módního domu Lanvin.

Emma Stone

Emma Stone

Svojí volbou nás také mile překvapila Siena Miller, své šaty Miu Miu s hlubokým dekoltem a ručně zdobenými detaily doplnila o páskové střevíčky Jimmy Choo.

Nesmíme vynechat ani romantičku Keiru Knightley, ta zvolila šaty zdobené motýlky z poslední kolekce Chanel, obrovský motýl ozdobil i její pravé zápěstí.

Keira Knightley

Keira Knightley

Milovníci fialkových odstínů se mohou kochat protikladem v podobě (možná až přehnaně) zdobené róby Giambattista Valli, kterou oblékla Lupita Nyong´o a nenápadně svůdné róby Marchesa, ta se pro tento večer dostala do hledáčku Katie Holmes.

Katie Holmes

Katie Holmes

Krásnou podívanou nám poskytly i manželské páry, za všechny jmenujme černobílou dvojici George Clooney s manželkou Amal nebo čerstvé rodiče Chaning Tatum a Jenna Dewan, jejíž světlounce žluté a přitom jednoduché šaty patřily k nejzajímavěji řešeným kouskům večera.

Channing Tatum a Jenna Dewing

Channing Tatum a Jenna Dewing

Foto: Profimedia.cz