Kdo zaujal na předávání cen Emmy?

/ Redakce

Konec minulého týdne se na západním pobřeží Spojených států nesl v duchu přepychu i oslav. V Los Angeles se konalo již pětašedesáté předávání prestižních televizních cen Emmy Awards, které se nemohlo obejít bez znamenitých rób, jež rozzářily červený koberec.

Jsou to právě ceny Emmy, které jsou vlastně jednou z prvních zvučnějších akcí konajících se po představení většiny kolekcí pro následující období, tentokrát pro jaro/léto 2014, což znamená vidět modely prezentované na modelkách konečně v akci na „obyčejných smrtelnících“.

Letošní slavnostní večer se nesl převážně v duchu dlouhých šatů, které ovládly zajímavé materiály i střihy, barvám jednoznačně kralovala černá a překvapivě i modrá, mnohé dámy také vsadily na romantickou pudrovou jako např. Claire Danes, objevila se v tělové róbě s nepřehlédnutelným výstřihem a zajímavými aplikacemi Armani Privé.

Nemohly chybět zajímavé kombinace, hluboké výstřihy i róby s otevřenými zády. Postavu obepínající model často zvýrazňovalo zakončení typické pro ocas mořské panny, často ale róba volně splývala a zdobila značnou část koberce. Velice oblíbeným prvkem byly také flitry a aplikace, jež dodaly modelu na puncu zajímavosti. Za všechny zmíním například náctiletou herečku Kiernan Shipka, která oblékla barevný model Delpozo a nevyhnula se vzhledu luční víly.

Nezapomnělo se ani na krajku, zajímavou róbou značky Romona Keveza se pyšnila Anna Gunn. Šaty bez ramínek se zajímavou horní částí v podobě černé krajky doplňovala saténová pudrová sukně vytvářející efektní kontrastní vzhled. Kontrastu se nebála ani Brooke Burke-Charvet, stejně jako další hosté zvolila jistotu, a to černobílou kombinaci.

Foto: Profimedia