Kdo zůstal i v horkém létě stylový?

/ Redakce

Počasí letošnímu létu skutečně mimořádně přeje. Po silných povodních zavládlo naprosté sucho a nyní i vysoké teploty.

A to se netýká jen České republiky, i světové celebrity se oblékly do šatů a páskových střevíčků. A které, že to v těchto dnech slušelo nejvíce? Asi největší kráskou posledních letních dní se stala herečka Cate Blanchett, která oblékla jemně růžový model značky Balenciaga u příležitosti světové premiéry filmu Woodyho Allena „Blue Jasmine“, ve kterém ztvárnila hlavní roli.

Nejlépe oblečenými celebritami se opět staly i stálice světového modelingu Kate Moss a Heidi Klum. Kate Moss zvolila pro odpolední oběd v restauraci v centru Londýna klasické černé šaty s kolovou sukní, které doladila překrásnými sandálky a černobílým psaníčkem. Heidi Klum odstartovala již 12. řadu úspěšného projektu „Project Runway“ v šatech se zvířecím potiskem a černými sandálky, které celému outfitu dodaly patřičný sexappeal. I další úspěšná australská modelka Miranda Kerr zazářila, když vystoupila na letišti v Japonsku oblečena do červených šatů, které společně s výraznou modrou kabelkou a fantastickými  puntíkatými botami vytvořily outfit hodný obdivu.

Česká modelka a moderátorka Alena Šeredová neztrácí svůj glanc ani při nákupech, na které vyráží jako typická Italka na kole. Velice stylový top, pohodlné šortky výrazné barvy a na dětské sedačce klasickou nákupní kabelu noblesních dam Louis Vuitton. Co více k tomu dodat? Alena nám v Itálii rozhodně ostudu nedělá.

Modelka a herečka Chloe Sims, zpěvačka a skladatelka Mollie King a americká herečka Rachel Bilson si pro tentokrát vyrazily v šatech, které nás hodně baví. Bílo modré šaty Chloe jsou sladěny s botami a kabelkou s dokonalou přesností, které si nelze nevšimnout. Rudé šaty Mollie jsou bez chyby, výstřih je vražedný a zlaté doplňky v podobě pásku a bot dotváří naprosto ukázkový glamour styl. A to si Mollie jen tak vyrazila na oběd a nákupy. Modré šaty Rachel posety drobnými květinami dělají z herečky něžnou bytost, která působí až lehce panensky.

Léto sice nevyžaduje příliš oblečení, a tak je těžké nevypadat fádně. Výše zmiňovaným celebritám však nelze upřít skutečný vkus a styl i v období parných dnů, které toužíme trávit jen v plavkách u vody.

Foto: Profimedia.cz