Kdybyste si letos v létě měla koupit jen jeden doplněk, byl by to tento!

/ Redakce

Který doplněk vám letos zkrátka nesmí chybět? Barvené brýle!

Zdá se, že sedmdesátá léta se módním insiderům jen tak neomrzí. Letos tak přivedli k životu další kousek, který byl tolik typický pro éru hippies – barvené brýle. Velké brýle, které budou dominovat vašemu obličeji jsou teď zkrátka must have.Už nějakou dobu s nimi experimentují módní insideři a už teď je jasné, že je budeme potřebovat i my. Mají je už všechny cool holky a na Instagramu jste je nemohla minout.

Nasaďte si proto růžové brýle, protože letos zkrátka musíte na svět koukat růžově. Nebo žluté, to záleží na vás. Tyhle dvě barvy letos barveným brýlím dominují a my jsme si je naprosto zamilovaly!  Možná budete překvapená až si je zkusíte, obličeji totiž neuvěřitelně sluší a vypadají dobře opravdu na téměř každém tvaru obličeje. Navíc jsou zajímavým a originálním finálním kouskem, který dokonale doladí každý outfit. Noste je třeba k retro tričkům, nebo letním šatům.
A pokud nosíte dioptrické brýle, pak rozhodně sáhněte po těch velkých se zlatými obroučkami, být tak trošku za šprtku je letos úplně v pohodě. Vlastně je to to nejvíc trendy, co můžete chtít.
Tak které si vyberete?