Když celebrity šlápnou vedle

/ Redakce

Často do našeho repertoáru zařazujeme ohlédnutí za nejpovedenějšími outfity minulých týdnů. Je na čase obrátit kartu a podívat se na módní přešlapy, které se během několika posledních dní nevyhnuly světovým celebritám.

Evidentně není nic pravdou na tom, že známé osobnosti vypadají za každé situace jako ze škatulky. Pokud nemají po ruce stylistu nebo dají přednost vytahaným teplákům s odkazem pro všechny, že se zrovna chystají vynést odpadky, může z toho být zajímavá podívaná.

Tepláky pro vás dnes nemáme, ale nepovedené modely rozhodně ano. Liz Hurley na sebe evidentně hodila od každého materiálu něco a výsledek se bohužel moc nevydařil. Rozhodně se jí podařilo docílit vysokého lesku, který ji však opticky přidal několik kil i let.

Amanda Wakeley New Store Launch

Kvůli huňaté kapuci byste zase těžko poznali rozesmátou Goldie Hawn, korunu svému outfitu nasadila pomocí neforemné obuvi a hnědé tašky s třásněmi.

Goldie Hawn Arrives At The Ivy Restaurant

Hofit Golan si evidentně oblíbila výrazné detaily, ale čeho je moc, toho je příliš a nás bohužel svým nápadem neuchvátila.

Kate Moss Private View

Tragédie se ovšem dějí i na červených kobercích, o jednu takovou se postarala Chrisette Michele během předávání Grammy Awards (a nepřehlédněte její nehty)…

grammys, chrisette michele

…a také zpěvačka Katy Perry, která kvůli šatům Dolce&Gabbana narostla do nevídaných rozměrů.

katy perry dolce & gabbana

Foto: Profimedia.cz, Pinterest