-->

Když si české celebrity vyrazí do společnosti

/ Michaela Hošková

Když si české slavné (spíše bulvární) tváře vyrazí do společnosti, vždy to módně stojí za to. Na Iconiqu se českým hvězdám věnujeme jen okrajově, ale dle čtenosti vás toto téma baví, a tak se budeme snažit frekvenci zvýšit. Drby od nás nečekejte, ale pouze pozitivní informace rovněž ne.

Nový taneční pár, který se stal i mileneckým, Marie Doležalová a Marek Zelinka uspořádal benefiční večer ŠANSONIÉRA, večer plný hvězd, které zazpívaly a tím podpořily konto Pomozte dětem.

Marie Doležalová, Marek Zelinka

Tuto charitativní a příjemnou akci přišel podpořit talentovaný herec a zpěvák Jan Cina, který i v zákulisí předváděl svoje šoumenské kousky.

Jan Cina

Dalším účastníkem byla herečka Sandra Pogodová, která je ve společnosti sama o sobě výraznou osobou. Svoji nepřehlédnutelnost na benefiční akci podpořila křiklavě růžovým modelem. Výstřednost k ní prostě patří, ale přeci jen by mohla trochu ubrat.

Sandra Pogodová

Rovněž herečka Aneta Krejčíková, byla hostem benefičním večeru. V La Fabrice se předvedla v černém modelu se sexy dekoltem, jak je pro ni již tradičním zvykem.

Aneta Krejčíková

Minulý víkend se rovněž konal Česko-Slovenský ples, na který vyrazila i česká návrhářka Tatiana Kovaříková, která oblékla řadu přítomných celebrit. Na kontrolu svých šatů na parketu si vyrazila po boku urostlého syna Maxe.

Tatiana Kovaříková

Ozdobou Česko-Slovenského plesu se rozhodně stala manželka herce Martina Dejdara, kterou vídáme ve společnosti jen zřídka a je to velká škoda.

Martin Dejdar, manželka Daniela Dejdarová

Party na téma orgasmu firmy DUREX si nenechala ujít Kateřina Kornová, která se zahalila do černé, opět nás nadchla svým super krátkým sestřihem a zajímavými brýlemi, které jejímu celkovému vzledu dodaly šmrnc.

Kateřina Kornová

 

Foto: Profimedia.cz