Kendall Jenner tváří kampaně Calvin Klein

/ Redakce

Je mladá, má oříškové oči a celý modelingový svět jí posledních několik měsíců leží doslova u nohou. Nyní se Kendall Jenner, jedna z nejúspěšnějších modelek současnosti, stala tváří kampaně značky Calvin Klein.

Konkrétně se jedná o reklamu na džíny, ve které se Kendall objevila po boku modela Simona Nessmana a dává tak sbohem a šáteček předchozím billboardům s Justinem Bieberem, který byl tváří kampaně předchozí.

Kendall Jenner pro Calvin Klein Jeans

Kendall Jenner pro Calvin Klein Jeans

Nafotografování kampaně se ujal fotograf Alasdair McLellan, stylistkou se stala Melanie Ward. “Být modelkou pro kampaň Calvin Klein Jeans je opravdu mým splněným snem,” uvedla Kendall v oficiálním prohlášení a dodala: “S touto značkou jsem vyrostla a moc dobře jsem v jejím reklamách a na billboardech viděla ty nejúspěšnější modelky světa. Je mi poctou, být její součástí.”

Melisa Goldie, marketingová ředitelka značky Calvin Klein k vybrané krásce řekla: “Kendall je vyobrazením moderní krásy, která s sebou nese mladého ducha a jakousi ostrost do nové reklamy Calvin Klein Jeans, má silnou základnu fanoušků a světový dosah.”

Kendall Jenner pro Calvin Klein Jeans

Kendall Jenner pro Calvin Klein Jeans

Kolekce jako taková je inspirovaná sportovním pouličním stylem a vedle klasických džín v ní najdeme například zkrácené mikiny. Exkluzivně bude k dostání již 15. dubna v online obchodě Opening Ceremony a také kamenných prodejnách v New York City a Los Angeles.

Foto: WWD