Kim Kardashian: Cesta k módní ikoně

/ Redakce

Je celebritou v pravém slova smyslu. Ačkoliv většinu celosvětové populace pohoršuje, její nynější šatník se vyrovná největším módním nadšenkyním. Kim Kardashian nový styl sluší. Nestojí za ním ale sama…

Čím se vlastně proslavila? Aktuálně pouští do svého domova i rodiny každého skrz vlastní reality show, zároveň se svými dvěma sestrami vlastní značku oblečení. Bulvár ji miluje a od té doby, co porodila dítě prostořekému rapperovi Kanyemu Westovi, ji nesleduje jen jako bohatou krásku, ale i jako hubnoucí matku.

Právě Kanye West z pozice (několikátého) životního partnera změnil Kim život nejen po rodinné stránce. Jako velká módní ikona propagující současné trendy a nejváženější světové domy vtrhl své nynější snoubence do šatníku a přinutil ji vyhodit všechny levně vypadající, ale přitom velmi drahé kousky. Jak bylo vidět právě v reality show rodiny Kardashianových, Kanye Kimin šatník zhodnotil jako absolutně nevyhovující společně s osobní stylistkou.

Protože Kim svému partnerovi věří (a jistě i jeho poradcům), od minulého roku, kdy se vedle něho začala poprvé objevovat, vypadá značně jinak. Nutno podotknout, že mnohem lépe. Nevidíme u ní téměř žádné nevkusné výstřihy, příliš krátké sukně, prostě a jednoduše neprosazuje svoji touhu ukázat za každou cenu vše, případně to ještě podtrhnout výrazným líčením.

Naopak si pořizuje vkusné modely od značek jako Lanvin nebo Givenchy, vlastní všechny kousky, které v danou sezónu vídáme na módních znalcích.

Kim však opět musela poslouchat a číst drsnou kritiku i po změně šatníku, a to v období těhotenství, kdy se jako jiné budoucí matky nehalila do neforemných pytlů. Zvětšenina jejich nateklých kotníků v podpatcích od Givenchy se stala předmětem posměšků, fotky (ještě více než normálně) velkého pozadí i popředí vyvolávaly v komentátorech odpor.

Kim Kardashian ale neměla standardní modelkovskou postavu ani před těhotenstvím, a i když svým fanouškům na sociálních sítích neustále ukazuje pokroky své diety, nebude ji mít ani po něm. Když tedy pomineme, že je její sláva značně pochybná a o intelektu se můžeme jen dohadovat, není skvělé vidět v těch krásných modelech z mola někoho, kdo nechrastí kostmi?

Odpusťme Kim všechny hříchy z minulosti, ignorujme její televizní výstupy, nečtěme bulvár a sledujme jen to, jak jí to sluší. Ať už za tím stojí Kanye, stylista nebo snad její vlastní fantazie, výsledky za pozornost stojí.

Foto: Profimedia, Pinterest