Kluci v akci

/ Redakce

Často je módním magazínům vytýkáno, že zapomínají na muže a to nejen ty velké. Letní prázdniny jsou již za svou polovinou a škola se nezadržitelně blíží. Nejvyšší čas začít plánovat nové kousky do školního šatníku, kterými malí páni oslní spolužačky.

Košile sluší i chlapcům

Košile patří do základních kousků šatníku mužů i žen. Proč tato pravidla nenaučit i nejmladší. Začněme pomalu a košili oblékněte synovi pod svetr, zařaďte barevné kalhoty, tenisky bez tkaniček pro ty, kteří si je ještě neumějí zavázat a vše dolaďte zajímavým a netradičním batohem.

Bez názvu

Svetr Reserved, Košile Mango, kalhoty Zara, Boty Zara, batoh Zara

Košile jako dominanta

A pro malé pány, kteří se v košili cítí jako ryba ve vodě, zvolte vysoce kvalitní, nechte mu ji rozhalenou a pod ní zvolte tričko s výrazným nápisem. K takovému outfitu patří džíny, sportovní batoh a stylové polobotky.

Bez názvu

Košile Mango, džíny H&M, batoh Adidas, boty Skechers, tričko H&M

Kardigan pro módní znalce

Pokud váš hoch patří již mezi módní znalce, pak mu rozhodně pro podzimní chladné počasí pořiďte klasický kardigan (rozepínací svetr), pod něj pohodlné bavlněné tričko. Co se kalhot týká, pak béžové chinos udělají své společně s hnědými teniskami a batohem.

Batoh Zara, boty Zara, svetr Reserved, kalhoty

Batoh Zara, boty Zara, svetr Mango, kalhoty Reserved, tričko Reserved

Stylový sportovní styl

Sport k chlapcům neodmyslitelně patří. A i ve škole na něj vsaďte.  Začněte stylovými šedými kalhotami, k nim mikinu s nápisem, slušivé tenisky, klobouk a opět netradiční batoh.

Klobouk Reserved, kalhoty Zara, batoh H&M, tenisky H&M, mikina Mango

Klobouk Reserved, kalhoty Zara, batoh H&M, tenisky H&M, mikina Mango

Barevné tenisky hrají prim

Dříny, svetr, tričko…základ každého úspěšného outfitu. Ten je třeba vždy trochu nakopnout a zajímavým batohem a výraznými teniskami docílíme vzhledu hodného známky 1.

Džíny H&M, tenisky Skechers, svetr Mango, tričko Reserved, batoh Zara

Džíny H&M, tenisky Skechers, svetr Mango, tričko Reserved, batoh Zara

Foto: HM; Reserved; Archiv firem