Kniha zdravého životního stylu podle Katrine van Wyk

/ Redakce

Po své velmi úspěšné prvotině “Best Green Drinks Ever” vydává Katrine van Wyk svoji další knihu.

V touze po dokonalé a štíhlé postavě jsme schopni občas držet nesmyslné diety, jejichž výsledek je jo-jo efekt. Pokud opravdu chcete zhubnout nebo si štíhlou postavu udržet, je dobré se na stravu jako takovou zaměřit komplexně, tedy začít na ni myslet jako na nový životní styl, ne jen dietu.

Inspirací vám může být nová kniha od Katrine van Wyk, která je  je spisovatelkou, učitelkou jógy a také zdravého životního stylu. Po své úspěšné knize “Best Green Drinks Ever” nyní vydává další díl s názvem “Best Green Eats Ever”. Po zdravých nápojích tak přidává recepty na polévky, saláty i hlavní chody.

V knize najdete jak klasické recepty na saláty tak i zajímavosti například v podobě tabbouleh z květáku či pampeliškové pesto, jejíž inspiraci našla autorka na svých častých zahraničních cestách. Kniha nabízí také spoustu způsobů jak vařit zdravou zeleninu jako například růžičkovou kapustu či zelí. Recepty se hodí nejen pro ty, kteří již zdravé stravě podlehli, ale i pro “začátečníky” nebo například i vegany.

Katrine van Wyk začínala v New Yorku jako modelka, je kuchařka samouk a její recepty vycházejí z jejího života. I vzhledem k tomu, že se z její první knížky stal hit, se dá předpokládat, že i Best Green Drinks Ever nezůstane bez povšimnutí. Sama autorka ke své knížce dodává “Je to způsob, aby se lidé naučili jíst více zelených potravin. Spousta z nich sice ví, že je jíst má, ale prostě nevědí jak na ně.” Knihu si můžete objednat zde.

Foto: Pinterest.com, wwd.com