Koho poslední půlrok oblékala Miuccia Prada?

/ Redakce

Věříte, že žena, která vystudovala politické vědy, věnovala se pantomimě a vedla řeči o tom, že móda je hloupá a povrchní, nyní obléká ty nejslavnější hvězdy na červeném koberci?

Ano, je to tak. Nejmladší vnučka a dědička módního impéria Miuccia Prada jako mladá netoužila po slávě na přehlídkových molech, ale díky bohu svůj talent včas objevila a propadla módě stejně jako její předkové. Nyní neexistuje červený koberec, předávání cen, mezinárodní festivaly, na kterých by její modely chyběly. Její modely sluší ženě v každém věku, což stále svým stylem dokazuje. I starším ženám Miuccia dokazuje, že není třeba se uchýlit k nevýrazným modelům, ba právě naopak. Ženy jsou krásné v každém věku a je třeba to dát najevo a nebát se vlastního i velmi výrazného stylu.

Ani letošní filmový festival v Karlových Varech se neobešel bez modelů italské značky Prada, kterou velmi skvostně obléká například česká herečka Jana Plodková. Pokud i vás čeká významná událost, zkuste hledat inspiraci u světových hvězd, jakými jsou například Florrie Arnold, Olivia Wilde nebo Greta Gerwig. A nebojte se červené, i ta vypadá na samotném červeném koberci úchvatně, jako to dokazuje Lea Seydoux.

 

 

Foto: facebook.com