Kolekce Burberry Prorsum jaro/léto 2013

/ Redakce

Londýnský týden módy je sice za námi, ale je jistě se k němu bude vracet ještě řada odborníků.

Velkým překvapení a dokonalou módní událostí tohoto týdne byla zcela jistě přehlídka britské klasiky Burberry. Kolekce Christophera Baileyho zkrátka překvapila a nadchla nejen samotné přítomné, ale i nás, kterým musí stačit jen fotografie a video. I tak je nám jasné, že tato kolekce bude mít úspěch a to nejen u módních kritiků a znalců. Milovník tělové a hnědé barvy se odvázal a Londýn rozzářil barvami. Asi jediným návštěvníkem, který si nemohl hru barev vychutnat, byla Anna Wintour, která ani na této přehlídce neodložila své tmavé brýle. Nádherně tyrkysová, fuchsiová, purpurová, temně fialová, jasně zelená nebo zlatá nikdy nemohou vypadat stejně pod skly tmavých brýlí. Nicméně na druhou stranu byla Anna chráněna před metalickým leskem, který zářil více než světelné rampy.

Přesto můžeme v této kolekci najít klasiku, kterými jsou bezesporu trenčkoty. Tato kolekce jich nabízí hned několik a to nejen v množství barevných odstínů, ale i materiálů jako například saténu, kůže nebo dokonce krajky. Ta se objevila i na šatech, které vás přímo uchvátí svou originalitou i noblesou.

Jarní a letní kolekci Burberry Prorsum se nedá nic vytknout. Od klasiky k hravosti, tudy vede cesta k úspěchu Christophera Baileyho.

 

Foto: facebook.com/burberry