Kolekce módních doplňků PIETRO FILIPI

/ Redakce

Česká značka PIETRO FILIPI představila a uvedla na trh nejen dámskou a pánskou kolekci, ale i módní doplňky, bez kterých by žádný outfit nebyl dokonalý.

Doplněk, znamená dodatek, přídavek, něco, co přiřazujeme k celku. Na první pohled jen drobné a zdánlivě bezvýznamné doplňky v případě módy hrají zcela zásadní roli, která může náš celkový vzhled snadno potopit. Módní doplňky se postupem času staly nejen důležitou součástí odívání, ale rovněž vášní. A to především v případě bot a kabelek.

Na to myslí i česká značka PIETRO FILIPI, která právě uvedla na trh i podzimní a zimní kolekci kabelek a bot. V kolekci najdeme kabelky výrazných barev jako růžová, sytě žlutá nebo červená. Zatímco kabelkám vévodí kůže, tak botám pro změnu semiš. V kolekci kabelek si můžete vybrat velké prostorné vhodné do města i kanceláře nebo i menší prošívané vhodné na večer. Velké kabelky jsou jednoduchého a klasického střihu bez výrazných detailů a zdobení, a tak je lze velmi snadno kombinovat.

Pokud jste milovnicí jednoduchého a nadčasového stylu, který však v sobě skrývá vtip, poté je tato kolekce to pravé právě pro vás.

0 Comments

Leave a Comment