Kombinujte květované kousky

/ Redakce

Květovaný vzor je snad jeden z nejoblíbenějších a jen málokterá žena ho v šatníku nemá. Navíc je stále IN, takže jej můžeme považovat za evergreen. Jak ale kombinovat květované kousky letos tak, aby odpovídaly trendům?

Květy a proužky
Top kombinací tohoto léta jsou právě proužky s květovaným vzorem a dokazuje to i kolekce od Dolce&Gabbana! Dbejte, aby proužky byly pouze dvoubarevné a šířka proužků lichotila vaší postavě, kvítkům můžete poté nechat volný výběr.

květ+proužky

Květovaná sukně a černý top
Módní ikona Emma Watson touto ideální kombinací na letní večery či koktail party opravdu zabodovala.

top+květ

Květovaná pencilka
Pencilka v sobě skrývá ženskost, kterou ocení nejen muži. Květy dodají již rafinovanému kousku příjemný twist. Ve dne ji kombinujte s klasickým oversized bavlněným tričkem a pohodlnými sandály. Na večer kombinujte například s černou blůzkou (viz. květovaná sukně a černý top) a vyšší jemné podpatky.

pencilka

Květovaný blazer
Velmi versatilní kousek. Hodí se od svátečního po volnočasový outfit k džínům i sukním. Jednoznačně must have pro letošní sezónu!

blazer

Rozkvetlý overal
Kousek, v kterém budete nepřehlédnutelná jako Olivia Palermo. Ovšem pozor – overal z jemné bavlny pro večerní outfit nechte ve skříni.

olivia

Grafický kvítek taky kvítek
Počítají se i květy, které návrháři přetvořili do čehosi grafického a symetrického. Krásný grafický květovaný vzor jsme objevili třeba na šatech od Valentino.

proužky+květ dg

A pokud máte příležitost, zvolte kousek „mišmaš“ vzorů, který najdeme na maxi šatech Dolce&Gabbana s květy a puntíky.

809bc2158fbbfec65625ce0d7d56e684

Foto: Archiv firem; Pinterest; Instagram