Košilové šaty značky IMRECZEOVA

/ Redakce

Jarní tvorba Zdeňky Imreczeové je pro tuto sezóna obohacena o praktické košilové šaty jejichž variabilitu ocení nejedna žena.

Česká módní návrhářka Zdeňka Imreczeová nedávno představila svoji novou kolekci pro sezónu jaro/léto 2015 s názvem Pure Sky, která, jak již název vypovídá, pracuje s různými odstíny modré barvy.

Základními prvky jsou pohodlné a variabilní kousky oblečení, jež lze jednoduše upravit a přizpůsobit odlišné denní době. Především se jedná o šaty volnějších střihů, které lze upravit stahováním pásků, což je také vhodná varianta pro odlišné typy ženských postav. Dále jsou v nabídce trenčkoty a sportovně elegantní budny z mikrošusťáku.

Pure Sky

Pure Sky

“Představovala jsem si nástup jara jako svítání, kdy z černé atmosféry vysvitne slunce a postupně se ze šera objevují barvy. Nejdříve jemné a téměř neznatelné, které však postupně tmavnou, až přecházejí do sytých odstínů modré. Stejnou škálu barev jsem použila i v nové kolekci – od černých svrchních materiálů, přes pískové a blankytné hedvábí, po šedomodré, světle tyrkysové až tmavě modré jemné úplety,” vysvětlila Zdeňka.

Pure Sky

Pure Sky

Tím ovšem jarní tvorba Zdeňky Imreczeové zdaleka nekončí, nedávno představila také mini-kolekci volných košilových šatů, které jsou navrženy v neutrální šedé a černé paletě. Opět u nich nechybí pásky umožňující variabilitu.

“Košilím a košilovým šatům se ve svých kolekcích věnuji již dlouhodobě. Nejvíc mě na nich baví jejich univerzálnost. Můžete si je vzít přes den do práce, trávit v nich různým způsobem volný čas nebo je večer doplnit vhodnými botami a využít pro slavnostnější společenskou příležitost,” doplňuje návrhářka.

Košilové šaty

Košilové šaty

Foto: Archiv firmy