Kosmetický trend na podzim a zimu: Komplexní depigmentace Martiderm

/ Redakce

Stejně jako vy, i vaše pleť si nese vzpomínky na měsíce prohřáté sluncem. V případě pokožky obličeje však nemusejí být vždy nejlepší. Bronzové opálení je zřejmě pryč, ale zůstat mohlo nepříjemné poznamenání sluncem v podobě pigmentových skvrn. Make-up nebo korektor na ně nestačí a i kdyby ano, chcete mít čistou pleť i ve chvílích, kdy se nelíčíte. Co s tím?

Tři kroky pro efektivní depigmentaci

Trend komplexní, řízené a tím pádem i účinné depigmentace přináší španělská dermokosmetická firma MARTIDERM, exkluzivní novinka letošní podzimní a zimní sezóny. Laboratorně vyvinuté přípravky MARTIDERM jsou oblíbené ve více než 60 zemích světa, kde jejich uživatelky úspěšně dodržují jednoduchá pravidla efektivní depigmentace.

  1. Správná depigmentační péče je vždy komplexní. Jeden přípravek nestačí.
  2. Doba depigmentační kúry trvá 3 – 4 měsíce, a to v období, kdy pokožka není vystavená intenzivnímu slunečnímu záření.
  3. Řadu depigmentačních přípravků je třeba používat pravidelně jako součást každodenní péče o pleť.

 

Sezóna depigmentace začíná

Máme pro vás dobrou zprávu. Nejlepší doba, kdy se zbavit pigmentových skvrn, je právě teď, v období podzimu a nadcházející zimy. Měsíce dlouhých večerů a mrazivých splínů můžete nakonec využít zcela pozitivně –  naordinujte si intenzivní depigmentační kúru, díky níž bude vaše pleť opět čistá, sjednocená a zářivá.

Vyzkoušejte MARTIDERM Pigment Zero

Kromě efektivního depigmentačního plánu jsou přípravky MARTIDERM Pigment Zero unikátní i svým složením. Obsahují kyselinu salicylovou, která urychluje obnovu buněk a pomáhá eliminovat nahromaděný melanin, kyselinu fytovou s antioxidačním účinkem a vitamín C, jenž je naprosto nezbytný pro mladistvý a zářivý vzhled vaší pleti.

Exkluzivní sleva

Pleť bez pigmentových skvrnek máte nyní na dosah. Depigmentační obnovující krém, Depigmentační masku, Depigmentační korektor a Depigmentační iluminační sérum od MARTIDERMu seženete na www.liftea.cz, kde si také můžete najít podrobnosti k jednotlivým přípravkům a jejich použití. A to nejlepší nakonec  – do 15.12. 2018 můžete na www.liftea.cz nakoupit přípravky MARTIDERM v akci 3 + 1 ZDARMA. Kromě webu prozkoumejte nabídku i na Facebooku a Instagramu.