Koupelna sbalená na cesty

/ Redakce

Zabalit si kosmetickou taštičku na cesty je mnohdy opravdu věda. Usnadnit rozhodování co si sebou zabalit, by vám mohly kosmetické miniatury a limitované cestovní sady.

Prázdninové cesty sebou přinášejí tolik neoblíbené balení. V praxi to znamená, že vám kosmetické produkty zaberou skoro polovinu kufru o váze ani nemluvě. Výbornou a praktickou variantou jsou cestovní produkty v miniaturní velikosti, které nejen, že se vám vejdou všude, ale často jsou uzpůsobeny i pro cestování v kabině letadla.

Zmenšené verze vašich oblíbených přípravků si můžete pořídit obvykle i přes rok, teď v létě si ale můžete vybrat z letních limitovaných řad i speciálních cestovních sad, které vám usnadní rozhodování a místo v kufru. Skvělý výběr na vás čeká také přímo na letišti v Duty free shopech. Mimo přípravků na pleť tu pořídíte i cestovní sady dekorativní kosmetiky těch nejluxusnějších značek a navíc v praktickém a vtipném balení, které jinde neseženete. Osobně vždy čekám až na “meziprostor” s Duty Free Shopy, kde si to vyloženě užívám. Cestovní balení “travel pack” má mnohdy ojedinělý design, který jinde opravdu nenajdete.

Sada tvářenek YSL je například zabalená do zářivě fuchsiového obalu s praktickým zrcátkem. Clinique se zas drží svého čistého designu a Dior používá stejný design jako na své kabelky. Speciální sada na oči, tváře a rty, dvoupatrová taštička se štětečky a celou výbavou na úpravu obočí i celá škála lesků na rty. Cestovní řada na odlíčení, kompletní péči o vlasy, tělo, nehty. I vůně tu mají své zástupce. Ty nejoblíbenější miniaturky jednotlivých značek pěkně pospolu v jednom balení.

Až tedy budete stát nerozhodně v koupelně s otázkou co sebou, můžete se uklidnit a nechat většinu na poslední chvíli a “meziprostor”, pokud si necháte dostatek času na výběr a zkoumání jednotlivých miniaturek, nemůžete odejít z prázdnou.

Foto: Archiv