Kouřové signály

/ Redakce

Kouřové oči… bezesporu magické slovní spojení pro každou ženu, která zná sílu uhrančivého pohledu. Kouřové oči… milujeme je, chceme je a nosíme je s patřičným sexappealem jim vlastním! Kouřové oči… byly, jsou a budou vždy in za každých okolností, ale jak letos na ně?? Rozhodně zapomeňte na nudnou hnědou, šedou či černou a ponořte se do světa barev, které jsou v tomto druhu líčení často opomíjené. Ať už sáhnete po modré, fialové, zelené či dokonce červené, nemůžete udělat chybu.

Letošní trendy upouští od kombinace světlejší barvy ve vnitřním koutku a tmavé ve vnějším a nabádají k použití pouze jedné intenzivní na celou plochu pohyblivého víčka. Nejlepší službu vám udělají barevné pigmenty, které vaše oko zahalí do nejintenzivnějšího třpytivého snu, ze kterého se nebudete chtít probudit! Výzvou sice bude jejich sypká konzistence, ale odměnou vám bude 90% intenzita jejich pigmentace. Pořídit je můžete například od značky M.A.C nebo v prodejně Inglot, která vám svým výběrem z více než 150 odstínů spolehlivě zamotá hlavu!

Nesmíme také opomenout kvalitní nástroje k vytvoření vytouženého looku, mezi které bez debat patří dobrá podkladová báze. Nikdo z nás přeci nechce mít po hodině stíny všude jinde jen ne na oku. Profesionální štětce z přírodních štětin, které udělají většinu práce za vás.  Stavebním kamenem „kouřovek“ ale nadále zůstává kvalitní černá kajalová tužka, kterou si bohatě začerněte vnitřní linii spodního víčka a řasenka dodávající spíše na objemu než délce. Obojí prohloubí váš pohled natolik, že se za vámi otočí každé mužské i ženské oko na ulici i kdekoliv jinde.

A co víc si můžeme přát?? Tak vypusťte své kouřové signály!

Vaše Barbora Bardotka Bezděková