Královnou Brit Awards se stala Adele

/ Redakce

Zpěvačka Adele se stala naprostou královnou Brit Awards, obdržela ceny v kategoriích Britská sólo zpěvačka a Nejlepší album.

Britské hudební ceny jsou rozdány. Opět nechyběla pocta velikánovi britské pěvecké scény, který nedávno zemřel, Davidu Bowie a to od Annie Lennox a Gary Oldmana. Celý večer v London O2 aréně otevřela velkou barevnou show skupina Coldplay. Dalšími oceněnými byli například James Bya (zpěvák), australská skupina Tame Impala (mezinárodní interpret), Kanaďan Justin Bieber obdržel cenu v kategorii Nejlepší mezinárodní zpěvák. Ani Justin nezůstal pozadu a na pódiu vyšvihl své dva nejnovější hity Love Yourself a Sorry. Skupina One Direction si odnesla cenu za Nejlepší video.

Nejvíce emocí na pódiu rozhodně nechala právě královna večera Adele, která oblékla vínovou róbu z dílny Giambattista Valli. Nemůžeme ale zcela říci, že výběr šatů byl pro její korpulentní postavu ten správný. Volánky, které šaty doprovázejí, nejsou pro tento typ žen ideální.

Adele

Adele

Na pódiu i červeném koberci nechyběla Rihanna, která tentokrát zvolila na ni střídmou róbu z kolekce Armani Privé Couture. Společně s jemně uhlazeným účesem a makeupem jí to velmi slušelo.

Rihanna

Rihanna

Alesha Dixon ukázala své překrásné dlouhé nohy v šatech Emilio Pucci a šperky si vypůjčila z klenotnictví Bulgari. Její celkový vzhled patřil toho večera k nejlepším a plným právem.

Alesha Dixon

Alesha Dixon

Na červeném koberci nechyběl ani model od snad v současnosti nejoblíbenějšího návrháře Alessandra Michele (Gucci) v podobě zářivě zeleného kostýmku. Ten do společnosti vynesla Jess Glynne, která k němu zvolila výstřední účes, který jen málokdo přehlédl.

Jess Glynne

Jess Glynne

Nejodvážnější šaty, které zakrývaly jen minimum těla, oblékla Lily Donaldson. Ona si však róbu od Anthony Vaccarello může dovolit.

Lily Donaldson

Lily Donaldson

I když kolekce Balmain pro H&M byla vyprodána obratem, na včerejším večeru šaty z této edice nechyběly. Oblékla si je Talia Storm a připomněla nám tím tuto úspěšnou spolupráci.

Talia Storm

 

Foto: WWD, Profimedia.cz