Krása trvající 24 hodin

/ Redakce

Maybelline New York představuje novou řadu očních stínů Color Tattoo, které vám vydrží 24 hodin denně bez jediné úpravy. Paleta barev je odvážná a nabízí odstíny neutrální až zářivé, ale nebojte se toho. Je jaro, léto za dveřmi a tato roční období jsou přeci plné barev, tak proč toho nevyužít a svůj styl barevně zdůraznit.

edinečná technologie, kterou jsou stíny vyrobeny, vám zajistí krásný pohled 24 hodin denně. Proto si je ihned zamilujete, protože se snadno aplikují a zaručí profesionální vzhled.

A co je zvláštní na Color Tattoo? “Produkt Color Tattoo je založený na speciální technologii. Kombinace krému a gelu zadrží 24hodinovou výdrž. Pigmenty Color Tattoo jsou čisté, intenzivní, nasycené barvou a působí téměř jako druhá kůže s tetováním. Pro uživatele jsou navíc velmi příjemné a praktické a dokážou vytvořit profesionální look”, říká Maude Brunschwig, asistentka víceprezidenta marketingu očního studia.

Paleta COLOR TATTOO není jako ostatní. Proč? Některé ženy chtějí svým vzhledem předat výraz a sdělení, zatímco jiné nechtějí riskovat. Color Tattoo nabízí klasické, neutrální odstíny pro denní nošení, spárované se sdělením jako zářivá oranžová neb modrá, podle trendu, který vidíme na přehlídkových molech a následujíce trendy jako barevné blokování”, dodává  Maude.