Krásnější, mladší a zářivější pleť? Vsaďte na zázračné křištály!

/ Redakce

Co momentálně patří mezi nejnovější trend v oblasti pleťové péče? Jednoznačně křišťály! Už jste o nich slyšeli?

Magické účinky křišťálů jsou známy už po staletí. Interiér si jimi zdobí kdejaké wellness, nebo jóga studia. A to nejen z estetického hlediska, ale i toho zdravotního. Křišťály totiž mají schopnost pozitivně ovlivňovat naši energii a duševní zdraví. Před nedávnem se ale přišlo na léčebné účinky v oblasti krásy a tak se během chvilky staly naprostým beauty trhákem. Možná už jste slyšeli o tekutých krystalech, které se aplikují do vlasů. Díky nim jsou naše vlasy lesklejší, pevnější a konečky zacelenější.

Teď ale přichází nový level v kosmetické péči. Samotné kameny se aplikují přímo na obličej a pleť se jimi masíruje. Celebritami oblíbená facialist Georgia Louise, které touto metodou léčí například Emmu Stone,nebo Jenifer Aniston, vytvořila svou vlastní řadu křištálů Lift + Sculpt Butterfly Stone. Masáží za pomocí kamenu se redukují vrásky a otoky. Podle čínské medicíny vzniká nová technika Gua Sha, která používá ploché křišťály a drahé kameny. Díky jejich vysoce pozitivních účinkům vzniká celosvětový trend.

Snímek obrazovky 2017-04-09 v 19.41.52

K nám se bohužel ještě nedostal, ale doufejme, že je to jen otázka několika měsíců. Pokud vás tento kosmetický trend zaujal, rozhodně sledujte značku Själ. Za přečtení stojí také kniha Elementární energie, kterou pře nedávnem publikovala Kristin Petrovich, zakladatelka značky Själ.

Snímek obrazovky 2017-04-09 v 19.12.51

Foto: Instagram.com