Které české celebrity podpořily autistické děti?

/ Redakce

Skupina Premium Fashion Brands, zaměřující se na dostupnou módu v prémiovém segmentu, uspořádala minulý víkend speciální charitativní projekt. Ve všech obchodech spadajících do této fashion skupiny mohli zákazníci ve dnech 31. března – 2. dubna svým nákupem podpořit nadační fond Auttalk modelky Kateřiny Sokolové.

Na akci dorazili v sobotu 1. dubna kromě této modelky i další ambasadoři značky, např. zpěvačka Dara Rolins nebo herečka Sara Sandeva. Pro milovníky luxusní módy, kteří během víkendu zavítali do jednotlivých obchodů sítě Premium Fashion Brands, byl k dispozici i tým profesionálních stylistů. Během celého víkendu se podařilo vybrat finanční částku 102 300 Kč.

1 (106 of 229)

Zákazníci, kteří si koupili o tomto víkendu módní kousky z nové jarní a letní kolekce, podpořili současně prostřednictvím nadačního fondu AutTalk Kateřiny Sokolové děti trpící poruchou autistického spektra. Z každého zakoupeného produktu putuje do nadace 100 Kč.

1 (41 of 229)

„Jako zástupci značek spadajících do segmentu dostupné prémiové módy, jsme si vědomí, že každá byť malá částka věnovaná na dobrou věc, může mít výrazný dopad. Máme radost, že se nám i díky osobnostem jako je Dara Rolins, Sara Sandeva, David Bisek nebo Katka Sokolová podařilo během víkendu vybrat finanční částku 102 300 Kč. Díky ní budou v nadaci AutTalk schopni pořídit pro konkrétní žadatele například speciální terapie, didaktické pomůcky, tablety a řadu dalších potřebných věcí,“ říká za organizátory akce Anna Gruberová.

1 (129 of 229)

Zpěvačka Dara Rolins vzala na nákupy i svou dceru Lauru. Probouzet v mládí módní vkus je jistě důležité.

1 (13 of 229)

Katce Sokolové padla do oka růžová jarní bundička, která je rozhodně trendy.

1 (111 of 229)

Herečka Sare Sandeva očividně dává přednost ležérní sportovní módě, která má vtip a šmrnc.

1 (171 of 229)

Zpěvák David Bisek, známý ze soutěže Hlas Česko Slovenska, vybíral mezi pánskými kabelami.

1 (136 of 229)

A kdy si vy vyberete ten správný kousek z butiků Premium Fashion Brands?

Foto: Archiv firem