-->

Které nové módní kampaně nás nejvíce baví?

/ Silva Arsenie

S příchodem nové sezóny přichází i nové módní kampaně F/W 16. Někteřé značky sázejí na originalitu, jiné na klasiku, osvědčené tváře, nebo se naopak snaží být kontroverzní. A které z nich nás momentálně nejvíce baví?

Calvin Klein

Jako každoročně se značka Calvin Klein vydala kontroverzní cestou. Přizvala k tomu nejen modelky, ale i herce, rapery a umělce. Ti představují svůj lifestyle v #mycalvins. Můžete se těšit na Kate Moss, Kendall Jenner, Grace Coddington, Kendricka Lamara, Justina Biebra, F. K. A. Twigs, Franka Oceana nebo Jung Thuga. A jako každoročně to stojí za to!

Podívejte se na video a posuďte sami.

Anna-Ewers-2016-Calvin-Klein-Campaign-Fall-Winter-copy

Young-Thug-2016-Calvin-Klein-Campaign-Fall-Winter

part-3-calvin-klein-fw-1617-campaign-10

Calvin-Klein-Underwear-Spring-2016-Campaign05

Prada

Kampaň byla zveřejněna teprve před několika dny, ale u nás už stihla sklidit velký úspěch. Za jejím vytvořením stojí Steven Meisel. V hlavní roli Milla Jovovich a Sasha Pivovarova, ale také new faces Rianne Van Rompaey, nebo Natalie Westling.

11818691181871

Gucci

Další ohromující práce od Alessandra, u které se tají dech. Stejně jako tu předchozí, i tuhle kampaň nafotil  Glen Luchford. Hlavní roli kromě plameňáku v této ekcentrické kampani obsadily Nicole Ateino a Polina Oganicheva.

gucci-pre-fall-2016-ad-campaign

gucci-pre-fall-2016-ad-campaign-1

maxresdefault