Které podniky v Karlíně si zamilujete?

/ Redakce

V Karlíne teď nové podniky rostou jako houby po dešti. A my z toho máme obrovskou radost. Z této čtvrti se tak stávají nové Vinohrady či Letná. A proč byste se tedy do Karlína měli vypravit?

Peter`s burger pub

Dobrých burgráren není nikdy dost a tohle je rozhodně jedna z nich. Večer si tu bez rezervace ani neškrtnete. Dobře udělané maso, velké porce za velmi milé ceny. Určitě si nezapomeňte dát jejich domácí hranolky či cibulové kroužky.

petersburgerpub

Bistro proti proudu

Rozhodně si tu musíte dát snídani, protože ty jsou vyhlášené po celé Praze. Navíc si ji můžete dát v kteroukoliv denní dobu. Líbit se vám bude také interiér. Milá obsluha je tady už jen třešničkou na dortu.

bistroprotiproudu

Můj šálek kávy

Tahle kavárna je už tak oblíbená, že si stolek musíte rezervovat předem. Litovat ale rozhodně nebudete. Návštěva tohoto podniku je prostě povinnost. Útulný prostor, nápaditá a velmi chutná nabídka, výborná káva. Co víc si přát.

můjšálekkávy

Garage

Pokud milujete kanadskou kuchyni nebo jen rádi zkoušíte nové věci, honem do garáže. Ne, neděláme si srandu. Tohle bistro opravdu vzniklo v garáži, kde byla dříve autoopravna. Cítit se tu ale budete víc než příjemně a určitě si pochutnáte.

garage

Eska

Síť restaurací Ambiente se na podzim rozrostla o dalšího člena. V krásném prostředí Fóra Karlín vzniknul tenhle velice vkusný a čistý prostor. Menu vás možná překvapí svou originalitou, chuť vás ale přesvědčí o jeho genialitě.

eska

Foto: Facebook.com