Které vlasové trendy hýbou světem celebrit?

/ Redakce

Máte pocit, že váš každodenní culík, nebo drdol, je už trochu nuda? Nebo dokonce přemýšlíte o novém sestřihu? Nechte se inspirovat celebritami! My vám přinášíme 2 nejaktuálnější vlasové trendy, které si hvězdy v současnosti oblíbily.

Boxer Braids

Už jste zaznamenali copánkový trend? Tento účes se letos objevil hned na několika přehlídka na NYFW, ale zprofanovala ho až Kim Kardashian. Ve chvíli, kdy fotku svých boxer Braids umístila na svůj instagramový profil, se tento účes šíří rychlostí blesku. Následoval ji pak celý klan Kardashianů, Selena Gomez nebo Chiara Feragni.

Pokud chcece mít cool účes, který vydrží po celý den, pak jsou tyto copánky tou správnou volbou. Nemusíte mít ani dlouhé vlasy, braids se dají bez obav vytvořit i z krátkých vlasů. Budete potřebovat jen trochu zručnosti, případně šikovnou kamarádku, fixační lak na vlasy, vosk a silikonové gumičky.

boxer-braids-hairstyle-trend-2016-11

Kim Kardashian

 

 

TEM1751

Chiara Feragni

 

c28f9af6596a212e869f7c51e97928a8

Lob haircut

Toto delší mikádo je letošním trendy střihem. Milujího jak celebrity, tak kedeřníci. Díky své “ideální” délce vám lob dodá potřebný objem a nechá vyniknout váš obličej. Nejlépe vypadá v messy stylu. Žádné žehlední ani uhlazování vlasů. Zkrátka nechte své lehce rozcuhcané vlasy volně poletovat. Tento střih si oblíbila i Miranda Kerr, nebo herečka Ashley Benson.

Short-Wavy-Bob

Alexa Chung

 

large

Ashley Benson

 

rosie2--a

Rossie Huntigton Whiteley