Kterou kosmetiku se vyplatí koupit až na dovolené?

/ Redakce

Vaše kosmetická výbava je velká a cestovní kufr příliš malý. Nastává dilema. Kterou kosmetiku si zabalit s sebou a kterou nechat doma? Máme pro vás seznam produktů, které se vám vyplatí koupit až na dovolené. Nejen, že ušetříte místo, ale navíc budete mít záminky pro to vyzkoušet nové, ale o to kvalitnější, u nás nedostupné produkty.

Kokosový olej

Jedete na exotickou dovolenou na Bali? Pak zapomeňte na balení kokosového oleje a pořiďte si ho na místě. Kvalitnější a více bio jinde neseženete!

Bronzer & rozjasňovač

U nás prakticky použitelný nenajdete, za to v prosluněných zemích jsou jako standartní výbava. Na nic nečekejte a hned si pořiďte alespoň jeden sunkissed produkt.

Termální voda

Ano, seženete ji všude. Ale téměř všude bude za nižší cenu a s větším výběrem sortimentu, než u nás.

Maska na vlasy

Co lepšího dopřát vašim zničeným vlasům, než kvalitní regeneraci v podobě masky? V zahraničí naleznete často velký výber vlasové péče. Zapomeňte pro jednou na velké značky a zaměřte se na neznámou, lokální a bio kosmetiku. Budete mile překvapeni!

Mýdlo

Ať už jako kosmetická záležitost, nebo jako suvenýr. Co je lepší než si domů přivézt vůni Provence?

Olejíčky

U nás těžce dostupný 100 % arganový olej, v Africe záležitost na každém rohu za pár korun. Musíme snad připomínat, že takový produkt si opravdu musíte pořídit?