-->

Který film, klip a seriál byl v roce 2016 nejvíce vizuálně zajímavý?

/ Silva Arsenie

Za uplynulý rok vyšlo hned několik nových filmů, seriálu, či videoklipů. Ne všechny se ale mohou chlubit dokonalou hudbou, střihem a především kamerou. Které z nich jsou vizuálně nejzajímavější?

Moonlight

Kontroverzní sociální drama a zároveň nejdiskutovanější film roku 2016. První černošký film o homosexuálním partnerství od režiséra Barryho Jenkinse získal nejvíce  nominací na Zlatých Glóbech. Kromě toho následují nominace za nejlepší hudbu, střih a především i kameru.

The Stranger Things

Mysteriozní příběh s popkulturou z 80. let z dílny Netflix, sklízí úspěchy na všech frontách. A to nejen v těch filmových, ale i v módním světě. Světové magazíny teď nemají na titulních stranách modelky, ale právě hlavní hrdiny tohoto seriálu. Není divu, estetika z 80. let je opět více než aktuální.

Jamie xx – Gosh

Naprosto geniální počin pod taktovkou Jamieho XX. V hlavní roli albínský model Shaun Ross. Není divu, že Jamie dostal cenu Grammy ze nejlepší videoklip. Podívejte se na něj až do konce. Slibujeme, že tak skvělou choreografii jste už dlouho neviděli.