Květinová řada Wisteria – novinka Crabtree&Evelyn

/ Redakce

Ze světa Crabtree & Evelyn přichází další novinka v podobě kosmetické řady Wisteria s okouzlující a sofistikovanou vůní květiny vistárie. Tato nová vůně vám do života přinese nadčasovou eleganci, krásu a romantiku a nechá vás vkročit do zahrady v plném květu. Modrá vistárie se řadí společně s lilií, levandulí, růží a irisem mezi proslulé květinové vůně od Crabtree & Evelyn.

Již více než dvě století kaskádovité květy modré vistárie zdobí okouzlující anglické zahrady. Vypěstovaná v Kew Royal Botanic Gardens v Londýně, je nyní typickou součástí anglického venkova. Její podmanivá vůně se v nové řadě mísí s jemnými tóny gardénie, květy ylang ylang, mandarinky, hrušky nashi a uprostřed splývá s nádechem vzdušného pižma pro krásný voňavý zážitek.

Výrazná vůně je určena pro moderní sofistikované ženy. Pro ženy, které jsou inteligentní, mají smysl pro kvalitu, a které přirozeně vědí, jak bez velké námahy působit stylově. Tato vůně je zkrátka přímo nestydatě ženská. Nová řada kosmetiky Wisteria je vytvořena přirozeně bez parabenů, ftalátů, propylenglykolu a minerálních olejů. Dopřejte si luxusní péči o pokožku s přípravky vytvořenými podle originální receptury z anglických květinových extraktů, které pokožku zanechají měkkou, hladkou a krásně provoněnou.
Součástí kolekce je toaletní voda, tělový krém, tělové mléko, luxusní mýdlo, sprchový a koupelový gel a krém na ruce. Vše v elegantním balení s akvarelovou ilustrací. Pokud potřebujete vhodný dárek, pak tímto se jistě nezmýlíte.

0 Comments

Leave a Comment