La Femme MiMi: Porcelán

/ Redakce

La Femme MiMi připravila pro své zákaznice novou kolekci. Je inspirovaná křehkostí žen i květinami, dominuje v ní barva slonové kosti i kontrastní černá.

Žena. Každá je jiná a jedinečná. Ať má postavu modelky nebo plné ženské tvary. Každé ženě sluší květiny, symbol krásy a pozitivní energie, které v nás probouzí něhu a lásku.

V kolekci, kterou nazvala Porcelán, se La Femme MiMi inspiruje květinami a vázami, které jim poskytují bezprostřední ochranu. Stejně jako nám ji poskytuje naše tělo. Paralelu bychom našli i v pevnosti a tvrdosti porcelánu,  který lze přirovnat k síle a zároveň křehkosti nás žen.

Celá kolekce Porcelán se nese v tónech slonové kosti a černé, kterou doplňují květinové vzory. Materiálům dominuje hedvábí různé gramáže, hedvábný satén i příjemná bavlna a plátno. Ženské střihy lichotí všem ženským postavám a dámy v nich oblečené přímo nabádají k péči a starosti o ně. Protože stejně jako květina, o kterou se nikdo nestará, i neopečovávaná žena uvadá.

Když pak uvidíte ženu v šatech LFM z nové kolekce, jako byste měli pocit, že vidíte krásnou porcelánovou vázu s květinami, o kterou je potřeba se starat a opečovat.

Foto: Lukáš Dohnal