Lacláče jsou zpět na scéně!

/ Redakce

A je naprosto jedno v jaké barvě či provedení. Bílé, černé, ale především klasické denimové modré laclové kalhoty se opět dostávají do šatníků, v nichž zaujímají své právoplatné místo.

A že si na ně netroufáte nebo nevíte, jak je nosit a s čím kombinovat? Přemýšlejte už během jejich samotného nákupu a zvolte barvu, která nejlépe zapadne k vašim oblíbených kouskům. Pokud jste menší, hlídejte si délku nohavic ke kotníkům, vyšší postavy si mohou s klidem dovolit i kratší varianty nebo efektně ohrnuté nohavice. V letních dnech se můžete rozhodnout pro zkrácenou variantu s kraťasy.

Můžete vsadit i na jiné barvy, zajímavé kontrastní prošívání, knoflíky, které na první pohled upoutají. Lacláče jsou sami o sobě velice zajímavým a výrazným prvkem. Dávno pryč jsou ty doby, kdy jsme jich na ulicích potkávaly desítky denně. Proto k nim už nemusíte vymýšlet žádné velké výstřednosti. Co zkusit sáhnout po obyčejném bílém tričku, tělových lodičkách či pohodlných teniskách a do ruky schovat malé psaníčko?

838d528b76882c9dfa456c8346826e9a

Opravdovou expertkou na nošení tohoto kousku je blogerka Julie Sarinana, u níž se můžeme všichni inspirovat. Kraťasovou variantu kombinuje s pohodlnými teniskami, bílým topem, zlatými doplňky a velkou taškou.

U dlouhých kalhot ohrne nohavice, přidá košili bez rukávů a naši pozornost nechá upřít na dokonalé červené střevíčky doplněné o bílostříbrnou kabelku a hodinky. Sněhobílá varianta jejího outfitu je doplněna bílou košilí, páskovými střevíčky a tygrovaným psaníčkem.

30973fa2e731b85293495dc5f1e55f8a

Lacláče, možná i díky své pohodlnosti a praktičnosti, vídáme velice často také v horních kruzích, s oblibou je nosí Olivia Palermo, Alexa Chung, Sarah Jessica Parker či Alessandra Ambrosio. Tak co, dáte jim šanci?

4a048dfb4276fc1ba8128a5b1c19207d

Foto: Pinterest