Lakovací experimenty

/ Monika Kolářová

Příchod jara často souvisí s protříděním šatníku, někdo zvolí nový účes a další zase rádi experimentují. Právě třetí skupině je věnován dnešní článek mapující trendy, kterým poděkují vaše nehty.

Mixování barev, potisky, třpytky, peří i krášlení pomocí bižuterie. Tak přesně takové prvky zdobily nehty modelek během představení jarních kolekcí. My se dnes společně podíváme na ty nejzajímavější a nejspíš také nejextravagantnější z nich, které určitě stojí minimálně za povšimnutí. Ti odvážnější by se je ale neměli bát okamžitě vyzkoušet.

Letos na jaře jsou v kurzu barvy, hodně barev a naskládané jedna přes druhou. Vtipná kombinace bílé, žluté a černé byla k vidění na přehlídce Kate Spade.

kate spade

Ve zdobení se pro tentokrát vyžívali nehtový umělci během přehlídky Giles, modelky měly poseté nehty pomocí stříbrných a černých kamínků, pořádnou porci třpytu zařadila do kolekce také Nicole Miller.

nicole miller

Nesmíme opomenout potisky, s náboženskou tématikou se vytasila například značka House of Holland.

house of holland

Posledním a velice často se opakujícím trendem je zdobení kontrastní barvou ve tvaru půlměsíce či pouhé zvýraznění okraje nehtu. Inspiraci hledejte u Sister by Sibling, Desigual, Braganza či Ruffian.

desigual

Foto: Pinterest