Lancôme ve vánočních barvách

/ Redakce

Francouzská kosmetická značka Lancôme vám naděluje vánoční kolekci líčení.

Lancôme svou novou kolekcí kosmetických šperků oslavuje nejkrásnější město na světě: Paříž. Místo, kde zlatavé tóny, křišťálové lustry, i záře města souzní s čarovným třpytem. Záře uprostřed noci plná smíchu a dobré nálady…. Na této vlně radosti ze života « made in Paris » se nese veselá a zářivá vánoční kolekce této značky.

Zlatavý nádech očních stínů připomíná atmosféru noční Paříže. V kolekci najdete hned tři varianty: golden taupe, golden bronze a golden grenat. Tyto odstíny plné lesku vám dodají skutečný slavnostní vzhled, který je pro konec roku téměř nutností. Všechny chceme zářit u vánočního stromku stejně jako na večírku při vítání nového magického roku 2013.

Součástí vánoční kolekce kosmetiky Lancôme jsou i zářivé flitry na oči Les Paillettes aux Yeux , které můžete nanést přímo na víčko a vytvořit si tak líčení na míru. Vaše líčení podpořte i tužkou Le Crayon Khôl, která dokonale ladí se stíny Petit Trésor a její krémová dlouhotrvající textura snadno přilne ke konečkům řas a vytvoří sofistikovanou linku tón v tónu, která podtrhne váš pohled. K dokonalému očnímu nalíčení je nutná řasenka Hypnôse Drama, která zvýrazní řasy na maximum a zahalí je do temné černě. Řasy budou delší, hustší a krásně vytvarované. Svůdnost vašeho pohledu je zcela zaručena.

A co na závěr? Špetka francouzského šarmu, kterou vytvoříte červenou rtěnkou L´Absolu Rouge a lakem na nehty Vernis in Love. Bude moci vám někdo takto odolat?