Láska na druhý pohled

/ Redakce

Módní bloggerku Keiko Lynn jsem na internetu objevila již před několika lety. Její extravagantní styl oblékání doplněný o výrazné šperky, klobouky nebo punčochy ve mně bohužel zanechal spíše jedno velké zklamání a pocit naprosté „překombinovanosti“. Úplnou náhodou jsem na její blog před časem znovu narazila, a nestačila se divit. Extravagance je pryč a k vidění je styl, který je všechno, jen ne nudný.

Keiko Lynn Groves se narodila na Floridě, ale již více než deset let brázdí dennodenně brooklynské ulice New York City. Její blog Keiko Lynn vznikl v roce 2008, primárně jako obyčejný zápisník zajímavých událostí a sbírka inspirativních fotografií.

Dnes ve svých osmadvaceti letech rozhodně nelituje rozhodnutí opustit studium muzikálu a začít se naplno věnovat svému největšímu koníčku – módě, která pro ni znamená především prostředek k sebevyjádření. Blog záhy získal nový a oku lahodící design, kvalitní fotografie outfitů, spoustu inspirativních článků a také návody na originální účesy či líčení.

Z Keiko se dokonce stala návrhářka, která svoji značku Postlapsaria započala řadou kousků vyrobených z oblečení ze starých kolekcí, které lze v amerických obchůdcích sehnat za pakatel. Jednotlivé oděvy přetváří, přešívá a vdechuje jim tak „druhý život“.

Její styl lze popsat jako velice různorodý, ovšem již mnohem více ustálený, než tomu bylo před lety. Nedá dopustit na vintage prvky, potrpí si na ženskost, romantické detaily, zvířecí potisky a nebojí se výrazných barev. Když přišla na univerzitu, nenosila make-up a už vůbec ne typicky dívčí oblečení. Dnes jsou to právě šaty, které obývají převážnou část jejího šatníku. Nesmí k nim ovšem chybět motorkářská bunda, květy ve vlasech, decentní klobouček nebo rudá rtěnka. Trendy tolik nesleduje, diktát návrhářů nebere v potaz a prostě nosí pouze to, co se jí líbí a v čem se cítí pohodlně.

Blog navštěvuji nyní docela pravidelně a za sebe mohu říci, že má vysokou úroveň a hlavně se liší od mnoha ostatních. Díky kvalitně propracovaným návodům a různým lifestylovým tipům není pouhým stereotypním deníčkem slečny posedlé oblečením.

Foto: Pinterest.com