Lauren Hutton: Nestárnoucí módní ikona

/ Redakce

Proč byste se měly inspirovat zrovna Lauren? Je to jedna z nejstylovějších žen Hollywoodu všech dob. Je jednou z prvních topmodelek na světě, vždy krásná, vždy stylová. A ani dnes tato žena neztrácí grácii a šarm.

Americká modelka a herečka, Lauren Hutton, letos oslaví své 74. narozeniny. Lauren je jednou z nejúspěšnějších modelek všech dob a zároveň je také módní ikonou. Byla například tváří kosmetické značky Revlon a byla jednou z hlavních modelek značky Calvin Klein. Vyzkoušela si také herectví, jedním z jejích nejúspěšnějších filmů je například Americký gigolo z roku 1980.

lauren1

lauren2

Hollywoodská star je ale známá především díky svému skvělému citu pro módu. Snad nikdy nešlápla vedle a její outfity klidně můžete kopírovat i dnes, jsou totiž stále aktuální. Podívejte se s námi na její nejlepší momenty, které byly natolik ikonické, že inspirovaly mnoho designérů, fotografů, modelek a hereček.

lauren5

lauren6

Lauren je zkrátka hvězda. Při pohledu na některé její outfity byste jen těžko hádali, že byly foceny i před více než třiceti lety. Tomu říkáme nadčasový styl. Její vzhled je nyní aktuálnější než kdy dřív. Devadesátá a osmdesátá léta se vrací a kde jinde se inspirovat, než u těch nejlepších.

lauren3

Letos zaznamenala comeback, když se prošla po mole značky Bottega Veneta ruku v ruce s topmodelkou Gigi Hadid na milánském týdnu módy.

lauren4

Fotky: Pinterest, harpersbazaar.com