Letní beauty trend: Barevné stíny a linky

/ Redakce

Proč během léta používat pouze nude make-up? Kromě přirozenosti jsou největším beauty trendem barvy, tak se jich nebojte a experimentujte!

Odvážná modř

Ani letos nebude chybět modrá ve všech odstínech – baby blue, neonová, safírová i azurová. Pokud nejsou syté barvy zrovna vaším favoritem, nevadí, i tak si dozajista vyberete z jemných pastelových tónů. Dejte šanci 60. léty inspirované světle modré, kterou vyzkoušela i herečka Lily Collins.

 

Trendy oranžová

Oranžová barva je aktuálně velmi trendy, a to nejen co se módy týče, promítla se totiž i do líčení. Letos rozhodně nešlápnete vedle s oranžovými očními stíny, jež můžete aplikovat jak na horní, tak na spodní víčko. K tomu stačí přidat pouze jemnou rtěnku nebo lesk na rty a je to! Jednodušší, než čekáte.

 

Opálově zelená

Smaragdově nebo také opálově zelená vypadá na očních víčkách dokonale elegantně a zvláště s večerní róbou vytvoří dramatický dojem. I přes den ovšem tato barva působí magicky a tajemně zároveň, zvláště když si aplikujete jemné kouřové líčení a nebudete zacházet do příliš dramatických linií.

 

Barvy duhy

Nemůžete se rozhodnout pro jednu barvu? Pak odhoďte všechny obavy stranou a zapojte hned několik odstínů najednou pro docílení zcela nového a svěžího looku. To samé platí i pro oční linky. Kdo řekl, že horní i spodní linka musí mít vždy nutně stejnou barvu? Podívejte se na tyhle looky a zjistíte, že kombinovat zářivé a energické barvy se v letním období rozhodně vyplatí!