Letní trendy denimové šaty

/ Redakce

Denimové kalhoty, denimová košile a teď i denimové šaty. Jestli je ještě nemáte, pak je nejvyšší čas na jejich pořízení.

5Neváhejte a využijte slevy, které teď vládnou obchodům. Zapátrejte po kousku, který se bude hodit nejen v letní sezóně, ale užijete jej po celý rok. Denimové šaty jsou totiž neskutečně variabilním kouskem, dokáží se přizpůsobit téměř každému stylu, od rockového, přes hippie až po romantický a navíc jsou žhavým trendem tohoto léta. Pokud ještě nevíte, jaký střih si vybrat, máme pro vás pár tipů které sluší většině postavám.

Tvarované šaty
Šaty s přestřiženým a vytvarovaným pasem budou slušet jak ženským tvarům, které pěkně podtrhnou, tak i chlapeckým postavám, kterým ženskost dodají. Nakombinujte je s podpatky, barevnými doplňky a zajímavými šperky a skvělý městský look je na světě. Když k nim obléknete pruhované tričko, vykouzlíte skvělý letní námořnický styl, naopak v kombinaci s květinami vznikne romantický dívčí look.

Košilové šaty
Košilové šaty vypadají skvěle na každé ženě, lze je nosit rovné, nebo pro vytvoření siluety je můžete přepásat páskem. Obujte k nim baleríny nebo boty na platformě, vznikne tak neuvěřitelně stylový víkendový outfit. Nasaďte si slaměný klobouk, nízké sandály a plážovou tašku a vyrazte se slunit.