Letní trendy pro nehty

/ Redakce

Kdy jindy by měla hrát manikúra prim, než v létě, kdy své ruce vlastně neustále vystavujete na odiv. Vyzkoušejte trendy z přehlídkových mol, které vypadají neotřele a přitom nejsou vůbec složité.

Delpozo-Spring-2015Moon manikúra
Francouzskou manikúru zná asi každý žena, ovšem letos je trendy tvz. moon manikúra. Ta na rozdíl od té “Francie” nezvýrazňuje špičky nehtů, ale naopak oblouček u nehtového lůžka. A ten by měl mít pro letošní léto barvu korálu tak jako na přehlídce Delpozo Spring 2015.

Mořská pěna
Dovolenkovou náladu přinesla přehlídka Nanette Lepore ss 2015, na které modelky předvedly bledě modrou a bílou manikúru připomínající mořskou pěnu rozrážející se o břeh.

Carolina-Herrera-Spring-2015Červená nevyjde z módy
Ani letos v létě nesmí na nehtech chybět sytě červená barva, to předvedla i značka Carolina Herrera. Tentokrát se ale nejedná o žádnou sexy vamp barvičku, ale o romantické odstíny růží a až dívčí tóny na krátce zapilovaných nehtech.

Dokonale nahé
Tělové odstíny nevyjdou z módy snad nikdy a zvláště v oblasti lakování nehtů. Na své přehlídce je předvedl v matném provedení Jason Wu a nemělo to chybu.

gallery_big_dion_lee_spring_2015_nail_trendsKosmické stříbření
Na přehlídce Dion Lee Spring 2015 se objevily modelky s nehty nalakovanými bezbarvým lakem a pouze na stranách dozdobenými stříbrným detailem. Tenhle kosmický vzhled rozhodně musíte vyzkoušet.

Zdroj foto: Pinterest.com