Letní vlasová péče

/ Redakce

Léto je období, které je pro naše vlasy velmi náročné. Vlasy se více vysušují a potřebují tak kompletnější péči a výživu.

V létě, kdy se vlasy více vysušují, je nutné se zaměřit na hydrataci podle druhu vlasů a zároveň nezapomínat na UV ochranu, zejména na přímém slunci.

3e5c708f6f4711076013ec35ad65c78d

O švédské novince SACHAJUAN, která je nyní k dostání i v České Republice, jsme vás už informovali. Tato značka nyní přichází se slunečnými novinkami, které vaše vlasy opravdu ochrání.

dCnyPqqWPmXpM22naMwOui0bAT_TGFv5OkMp6OjTxjY,3U4Is_on7uROcphy2Z5fV393diEAyT66S-8fNz_o8SQ

Opravdovým ochráncem krásy a zdraví vašich vlasů je SACHAJUAN Hair In The Sun, jemný fluid, se kterým lze pracovat jako s klasickým opalovacím krémem, jen místo na pleť jen aplikujete na vlasy. Během pobytu na slunci aplikaci opakujte, Hair In The Sun vaši hlavu ochraňuje a nezatěžuje. Je vhodný pro všechny typy vlasů včetně barvených.

Po slunění vlasy umyjte a naneste na ně SACHAJUAN Hair After The Sun. Tento kondicionér opláchněte nebo jej na vlasech ponechejte. Jemné vlasy, které se během letních měsíců více vysušují, potřebují také dodat hydrataci. Šampon z řady pro suché vlasy SACHAJUAN Dry Shampoo je perfektním řešením.

Dalším výborným doplňkem nejen v letních měsících je sérum pro ochranu a výživu vlasů. Své o tom ví i česká ambasadorka švédské značky SACHAJUAN Markéta Čistá ze salonu Bomton Loft Brumlovka „Vřele doporučuji vlasový olej SACHAJUAN Intensive Hair Oil s vysokým obsahem vzácného arganového oleje. Navštivte svého kadeřníka, který zvolí správnou kombinaci přípravků. Profesionální vlasová kosmetika SACHAJUAN umožňuje míchání produktů, nemusíte nutně používat šampon a kondicionér ze stejné řady.“

Českým zákazníkům se poprvé tato značka představuje v Bomton studiích, následovat budou další luxusní kadeřnické salony po celé České republice.

Foto: Archiv značky