Letošní jaro se nebojte nosit negližé i do ulic

/ Redakce

Návrháři mají smysl pro humor nebo vidí v tradičním saténovém či krajkovém negližé výjimečný kousek, který je škoda ukrývat pouze pod teplou peřinou.

Když chceme partnera svést, právě saténové negližé nejlépe doplněné o krajku použijeme jako zbraň, před kterou málokterý muž nezvedne ruce vzhůru. Proč si ale tento počin schovávat až na večerní chvilky, když nám pro letošní jaro a léto módní designéři povolili zůstat v nočním negližé po celý den.

Pokud budete hledat ten správný model, pak především vsaďte na kvalitní materiál. Hedvábí a satén jsou nezbytností. Pokud je navíc ozdoben vkusnou krajkou, pak máte vyhráno. V kolekci Saint Laurent najdete především dlouhé saténové šaty klasického střihu a jedné barvy. Zdobnost je zde minimální a v tom je jejich síla.

Saint Laurent S/S 2016

Saint Laurent S/S 2016

Pokud dáváte přednost délce ke kolenům a jemnosti, pak šaty z kolekce Chloé jsou to pravé.

Chloé S/S 2016

Chloé S/S 2016

Balenciaga jde ještě dál a k šatům vám dodá i pohodlné pantoflíčky sladěné do posledního detailu.

Balenciaga

Balenciaga

Ani v Burberry kolekci šaty připomínající večerní košilky nechybí. Sněhově bílé krajkové odhalí siluetu vašeho těla, takže její dokonalost je nutná.

Burberry S/S 2016

Burberry S/S 2016

Calvin Klein se držel při navrhování saténových šatů tradičním střihem a vsadil na jediný detail v oblasti ramínek.

Calvin Klein

Calvin Klein

Vaše prsa odhalí šaty z kolekce Celiné. Jen obuv bych zvolila odlišnou, jemnější a decentnější. Tento celkový look není příliš šťastný a u mužů se s láskou jistě nesetká.

Celiné S/S 2016

Celiné S/S 2016

Na dívčí jemnost a jednoduchost sází značka Rochas.

Rochas S/S 2016

Rochas S/S 2016

Svůj přirozený sex-appeal prodáte v modelu z kolekce Givenchy.

Givenchy S/S 2016

Givenchy S/S 2016

Zkrátka zima patřila klasickým pyžamům a jaro dává přednost negližé. Ctít tento trend však dokáží jen skutečné módní ikony, které svou osobitostí a šarmem umí zazářit i v neočekávaném a v nepředpokládaném.

Foto: WWD