Libor Šula představil kolekci CONSTRUCTIVIST

/ Redakce

Prestižní kadeřník Libor Šula představil novou dámskou kolekci, která nese název CONSTRUCTIVIST a je inspirována ženou, která přesně ví, co chce.

Nová kolekce 2015 Libor Šula The Salon je inspirovaná ženou, která je konstruktivní. Ženou, která přesně ví, co chce, co jí sluší, a co s tím, jak vypadá, může dokázat.

Kolekce CONSTRUCTIVIST, to jsou čtyři ikony, které se prolínají pouze náladou a nechtějí dát příliš velký prostor fantazii. Představují stěžejní linku, nezbytnou při interpretaci
a uvedení do běžného života.

Barvy, které jsou pevné, ale ne tupé, poukazují na to, že mohou mít řád a balanc na hraně mezi světlem a tmou. Střihy jsou provedeny s dokonalostí značce Libor Šula The Salon vlastní. Malá změna nastala jen v důrazu na styling. Kombinace produktů si pohrává s vyvážeností striktních a nekompromisních střihů a barev. Struktura, pohyb a mírné nedokonalosti nechávají prostoupit světlo napříč celou kolekcí.

GLAM
Styl inspirovaný érou 30. let, sestříhaný mírně nad ramena, pouze ve dvou vrstvách, s minimálním rozdílem. Důraz je kladen na dlouhou patku, která jakoby ani nepatřila k celku. Působí jako doplněk. Na styling je použit termo-fixační objemový sprej Pli, řada Tecni.Art, L’Oréal Professionnel, silně fixační lak K Laque Noire, Kérastase.

TECH

Ostrý a geometrický střih. Díky hluboké a pevné ofině odpovídá tento styl trendu letních festivalů. Mnoho délek a sestříhání od vrcholu hlavy v jemných přechodech odlehčí celkový vzhled.              Pro pevný účes byla použita objemová pěna Mousse Bouffante, Kérastase, výživný a uhlazující olej Elixir Ultime, Kérastase, parní žehlička pro ozdravení a uhlazení SteamPod.

NOUN
Look malé holky, veselé, šťastné a přitom tak dospělé. Střih, ve kterém je cítit mírný rozpor – tenze mezi dlouhými vlasy a svobodou krátkého střihu. Vlasy jsou u této ikony sestříhány postupně od nejdelší , což je patka, přes nejkratší část na temeni. Následně přetéká jako řeka opět do delších vlasů na krku a okolo obličeje. Barva medu a dřeva podtrhuje pocit luxusu
a svobody. Libor Šula použil pěnové tužidlo Full Volume Extra, řada Tecni.Art, L’Oréal Professionnel, termo-fixační objemový sprej Pli, řada Tecni.Art, L’Oréal Professionnel, lak Infinium Lumiere 2, L’Oréal Professionnel.

3_NOUN

NOW
Krátký střih neboli krása žen bez intrik. Plný účes, který je krásný  v mnoha různých délkách, propracovaných detailech a ledabylé eleganci, jenž nesvazuje. Jednolitá barva tmavé čokolády vzbuzuje chuť k dotyku. Objemový gel před foukáním Forme Fatale Kérastase byl doplněn balzámem pro specifické zvýraznění Baume Double Je, Kérastase.

Foto: Ondřej Košík