Líčení pro výjimečné události podle Chanel

/ Redakce

Koncem září proběhlo slavnostní předávání cen Emmy.

Na každou takovou významnou událost se hvězdy připravují do posledního detailu. Kromě správné volby šatů je třeba mít i dokonalý účes a perfektní make-up. Nechte se inspirovat radami předních vizážistů francouzské značky Chanel.

Rachel Goodwin zvolila pro americkou herečku January Jones kouřové oči, výrazné líčení tváří a velmi jemný odstín rtěnky. Při hladkém účesu staženém dozadu je takové líčení to pravé a herečku zjemnilo na božskou bytost.

Kate Lee nalíčila kanadské herečce Jessice Paré velmi ostře syté rty, které k havraním vlasům a bílé pleti ladily dokonale. Oči nechala přirozené a decentně nalíčené, aby celkový look k šatům vypadal na výsost elegantně.

Jordan Bree Long nalíčil anglickou herečku Michelle Dockery moderně romanticky. Celkové líčení je velmi ženské, čisté a jen výrazné na rtech, kdy Jordan zvolil více červený odstín rtěnky. Michelle nikdy předtím po červené rtěnce nesáhla, ale rovněž nikdy předtím neměla červený odstín vlasů, ke kterým nyní výrazná rtěnka ladí perfektně.

Angela Levin neměla příliš práce s překrásnou australskou herečkou Nicole Kidman. Její přirozená krása příliš nepotřebuje a více je v případě této dámy méně. Inspirací k tomuto líčení bylo pro Angelu blankytné nebe. Blankytná modř byla i dominantou Nicoliných šatů. Celkový dojem byl tak ohromující.

Dawn Broussard a jeho nevinné líčení v případě anglické herečky Emilie Clarke je úchvatné. Ve spojení s božskými šaty z kolekce Chanel Cruise 2013 vypadala Emilie jako hvězda, která na červený koberec bezesporu patří a byla jeho skvostem.

Nechte se inspirovat skutečnými hvězdami a to nejen červeného koberce, ale i jeho zákulisí, kde celá krása vzniká.

 

Foto: facebook.com/chanel

 

0 Comments

Leave a Comment