Falkensteiner Resort Punta Skala je ideálním místem pro ty, kteří chtějí zažít prvotřídní půvab života na pobřeží, od nádherných soukromých pláží až po exkluzivní SPA, nejmodernější fitness a zábavní centra. K tomu všemu nabízí zážitky šité na míru.

Falkensteiner Resort Punta Skala se nachází na okouzlujícím poloostrově, je obklopen mořem a představuje zelenou oázu klidu, která nabízí to nejlepší z chorvatského pobřeží Jadranu. Maximální relaxaci najdete ve stylovém Falkensteiner Hotel & Spa Iadera, luxusním Falkensteiner Family Hotel Diadora, v prostorných Falkensteiner Residences Senia alebo Falkensteiner Luxury Villas Punta Skala.

Foto: Falkensteiner Resort

JEDEN REZORT. NEKONEČNÉ MNOŽSTVÍ DOBRODRUŽSTVÍ.
Sportovní nadšenci vítáni! V resortu Punta Skala si můžete užívat 200 slunečných dní v roce a poznávat středomořské okolí při venkovních aktivitách, jako je plavání, tenis, padel, fotbal, triatlonový trénink, cyklistické výlety, plážový volejbal, basketbal a nordic walking. Pokud dáváte přednost aktivitám uvnitř, naše fitness zóna nabízí řadu skupinových aktivit, jako je pilates, jóga, boot campy, HIIT tréninky a bowling. Navíc se můžete projet na kole, zaběhat si nebo vyzkoušet SUP či kajak.

JEDEN REZORT. NEKONEČNÁ RELAXACE.
Vydejte se na cestu vnitřního klidu a relaxace a zažijte směsici jógy a relaxačních programů na pozadí majestátního jadranského pobřeží. Omládněte a odpočiňte si v našem vodním světě a wellness na ploše 8 000 m2. Těšte se na rozmanité vybavení od bazénů a tobogánů až po sauny, turecké hammamy, masáže, obličejové masky a tělové procedury. Nechte se unášet starostmi při plavání v našich vnitřních i venkovních bazénech, bazénech s mořskou solí a nekonečných bazénech.

Foto: Falkensteiner Resort – Hotel & Spa Iadera

JEDEN REZORT. NEKONEČNÁ CHUŤ.
Punta Skala Resort je rájem pro milovníky jídla. Se svým nádherným výhledem na Jaderské moře poskytuje dokonalou kulisu pro kulinářské zážitky. Ochutnejte rozmanité mezinárodní i místní pokrmy připravované z čerstvých surovin od místních dodavatelů. Pochutnejte si v jedinečné kuchyni TIAN oceněné michelinskou hvězdou na vegetariánské a veganské kuchyni inspirované přírodou chorvatského pobřeží. “TIAN Bistro am Meer” otevírá své brány v červnu opět v hotelu & Spa Iadera a nabízí rafinovanou, přízemní vegetariánskou a veganskou kuchyni.

Foto: Falkensteiner Resort – Punta Skala Restaurant TIAN

JEDEN REZORT. NEKONEČNÁ RODINNÁ ZÁBAVA.
Rodinný hotel Diadora je místem pro mladé i dospělé hosty, přičemž dětem je věnována zvláštní pozornost. Falky Land je místo nekonečné zábavy pro děti, který nabízí rozsáhlou zónu volného hraní a s novou multimediální místností a kinem. Od jeslí pro miminka, až po úžasný nový prostor pro Falkony a Falkonky s volnou hrací zónou a vyhrazenými prostory, kde jsou děti v bezpečných a kreativních rukou animačního týmu. Teenageři se budou bavit při účasti na vzrušujících workshopech a laboratorních pokusech ve vědecké místnosti nebo v herní zóně klubu Fortis. Různé akademie jsou tu proto, aby spojily učení a zábavu! Více se dozvíte na Falkensteiner Family Hotel Diadora.

Rezervujte si letní dovolenou ve Falkensteineru a ušetřete až 15 %.

Snění o létě je nádherné. Rezervovat si vysněnou dovolenou je ještě lepší! Těšte se na báječné hodiny slunečních paprsků u moře se slevou až 15 % na rezervaci! Více se dozvíte na: Resort Punta Skala.