Chcete zpátky svého ex? Těchto 5 věcí ale rozhodně nedělejte

/ Redakce

Nedokážete se vzdát představy, že spolu stejně jednou zestárnete? Nic není nemožné. Ale teď spolu nechodíte, a jestli chcete, aby z vás byl zase jednou pár, vyhněte se těmto 5 věcem.

1. Přestaňte ho sledovat

Ano, sociální sítě přímo vybízejí k tomu, abyste zjišťovala kde a s kým tráví čas. Ale rozhodně to nedělejte! Úplně nejlepší bude, když si ho zablokujete, aby vás to nelákalo. Spoustu jeho aktivit si určitě budete vysvětlovat jinak, než jak to ve skutečnosti je a to by neuselo dobře skončit.

keep-calm-and-stop-stalking-18

2. Nesnažte se v něm probudit žárlivost

Nedávejte na fejsbuk fotky, kde jste na mejdanu, polonahá v obležení spousty kluků. Neříkejte všem společným kamarádům, jak si teď užíváte. Jednou byste toho mohla hodně litovat.

3. Nespěte s ním

Zatímco vy byste brala sex jako návrat, on by to mohl brát jen jako příjemné povyražení. A to jistě nechcete. A také předpokládáme, že chcete, aby si vás vážil, tak se neponižujte.

bow0pdb

 4. Nedoprošujte se

Nesnažte se být přehnaně milá, se vším mu pomáhat, o všechno se starat. Nevnucujte se mu, neomlouvejte se za staré chyby, nedělejte chudinku. Mějte svou hrdost. Nemusíte si hrát na ledovou královnu, ale všeho s mírou.

5. Dejte tomu čas

Nechte rozchod nejdřív uležet, naberte oba nové síly, všechno v klidu promyslete, odpočiňte si. Nejednejte s horkou hlavou. Až po čase si teprve ujasněte, co clastně chcete.

giphy-1