A co to je? Originální Damboxeo Truhla se zámečkem od Manboxeo.cz. Elegantní dřevěná dárková Truhla pro ženu plná unikátních a originálních produktů. Truhla, k jejímuž otevření potřebuje obdarovaná trochu důvtipu, trpělivosti nebo síly. Už je vám to jasné? Ano! Zámek Damboxeo Truhly půjde otevřít pouze po vyluštění záludné šifry nebo pomocí přiložené pilky. Tak co, už si začínáte představovat, jak obdarovaná váš dárek otevírá?

Wellness zážitek, na který nezapomene

Zapomenout na každodenní stres, nechat se hýčkat a rozmazlovat. O tomhle sní snad každá žena. Luxusní produkty namíchané v Damboxeo Wellness Truhle zajistí neopakovatelný zážitek, na který bude žena ještě dlouho vzpomínat.

Jemná čokoláda se bude pomalu rozpouštět na jejím jazyku, koupel zaplaví gejzír barev a šumění koupelových bomb, koupelnu prostoupí omamné vůně a ona si bude pochutnávat na výběrovém Proseccu. Po koupeli na ní bude čekat ještě příjemná masáž tuhým tělovým mlékem nebo energizující cukrový peeling. Znáte někoho, kdo by si tento zážitek vychutnal? Tak na co ještě čekáte, běžte na Manboxeo.cz a udělejte radost.

Velký výběr unikátních obsahů

Na Manboxeo.cz najdete více než 60 unikátních obsahů Damboxeo Truhel. Pro milovnici Baileys, gurmánku, kafařku, čajařku, pivařku, vinařku, fitkařku, Truhlu plnou prosecca, kosmetiky, čokolády, sladkostí a další. Stačí si jen vybrat. A všechny jsou vždy skladem s dodáním do druhého dne.

Tak nezapomeňte

Až budete na internetu hledat netradiční dárek pro ženu, nezadávejte do vyhledávače slova jako dárková krabice pro ženy, dárková bedna pro ženy nebo dárkový box pro ženy. Zapamatujte si Damboxeo dárkové Truhly pro ženy od Manboxeo.cz.

Manboxeo.cz – Prémiové produkty. Originální balení. Zážitek pro všechny.