Ve dnech 26. až 30. září organizuje naše hlavní město akci s názvem „Všichni na Střelák“. Pět dnů, z nichž každý nabídne odlišně tematický program, ocení všechny věkové kategorie. Na své si přijdou malé děti, dospělí, ale i senioři, kteří společně oslaví vybudování místa vhodného k relaxaci a volnočasovým aktivitám, nově nechybí ani bezbariérový přístup.

Díky volnému vstupu si tak můžete přijít zdarma poslechnout kapely jako Žlutý pes či Děda Mládek Illegal Band, nebudou chybět ukázky z muzikálu a divadelní představení. Pozornost bude upřena samozřejmě především na děti, program nabídne například loutkové divadlo, fotokostymérny, malování na obličej, lego hernu, diskotéku a možná přijde i kouzelník.

Dospělé jistě nadchnou organizované prohlídky ostrova, pondělní trh na Střeláku a senioři ocení stan zdraví (s možností měření krevního tlaku a hladiny cukru) či přednášku na téma vlivu slunečního záření na kůži.

Zkrátka program to bude skutečně nabitý a to své si v něm najde úplně každý. Už víte, kam budou směřovat vaše příští kroky?

stará Praha - Nové Město

Foto: Profimedia.cz