Zažij nový inspirativní festival generace Y

/ Redakce

Přijďte se v sobotu 10. září nakopnout inspirací na unikátní festival O2 Ynspirology Con u Metropole Zličín v Praze.

“Cesta, ona ručička na ciferníku přítomnosti, je tím, co dělá náš život naším životem. Každý den se rozhodujeme, kudy povedou naše kroky, čímž měníme nejen sebe, ale i realitu kolem nás. Jsme tvůrci vlastních osudů. Směr, kterým se vydáváme my, je Ynspirology. Sdílení inspirace bez omezení na cestě za horizont. Cesta je cíl a naším cílem je sdílet s vámi naši cestu.” To jsou slova dvou autorů projektu Yemi & Dejv z týmu JAD PRODUCTIONS. Ti se před několika měsíci vypravili na cestu kolem světa za inspirací. Osobní dobrodružství pravidelně každý týden sdílí na stejnojmenném Youtube kanále Ynspirology.

Bez názvu

“O2 Ynpirology CON – festival generace Y není jen eventem youtuberů, ale projektem lidí, kteří chtějí svou kreativitou něčemu přispět. Ať už to dělají prostřednictvím Youtube, Facebooku, Instagramu, TV, nebo live eventů”, dodávají na svých webových stránkách organizátoři festivalu.

30 nejinspirativnějších umělců, youtuberů, cestovatelů, muzikantů, digitalistů a kreativců se představí v outdoorovém městečku postaveném z kontejnerů „YNSPY CITY“, které během celodenního programu přivítá na 5.000 hostů. Budete moci navštívit řadu analogových i digitálních dílen jako zónu Virtuální reality – Tilt brush, sportovní trenažery, Gaming VR, hudební, grafické či video workshopy nebo Youtuberské live streamy.

13924977_1581249378844568_8993978263762957790_n

Nebudou chybět koncerty od Republic of Two, Lake Malawi, přes Adama MišíkaJohnyho Machette, až po PSH.

O2 YNSPIROLOGY CON není jen eventem youtuberů, ale projektem lidí, kteří chtějí svou kreativitou něčemu přispět. Ať už to dělají prostřednictvím Youtube, Facebooku, Instagramu, TV, nebo live eventů. Festival by měl být takovým středobodem inspirace ve městě. Osobnosti nebyly vybírány podle počtu lajků, ale podle toho, jak kreativní jsou a jakou inspirací mohou být pro ostatní.

stage01
Pořadatelé zároveň otevřeli 3 kategorie nominací do YNSPY AWARDS, o nejinspirativnějšího on-line tvůrce do 30-ti let.

POZOR: Slovo YNSPIROLOGY svým Y na začátku naznačuje, že projekt směřuje vstříc generaci Y, tedy lidem narozeným mezi roky 1986 a 2000.

stage02
Lístky a více informací k festivalu najdete na stránce projektu www.ynspirology.cz

stage03

Foto: Ynspirology