Lifestyle news: eBike Mercedes, Prada tenisky na plachtění i sluchátka Lamborghini

/ Lenka Komrsková

Adrenalin v módních teniskách, dokonalý zvuk od automobilky i elektrické kolo s ultimátum designem. Jaké unisex lifestylové novinky by vám neměly uniknout?

Sounds good

Kultovní výrobce italských aut Lamborghini se spojil s newyorskou značkou Master & Dynamic, aby společně představili designový funkční produkt v podobě sluchátek. Milovníci nerušeného zážitku sáhnou po klasickém kousku, zatímco do ulic snadno vyrazíte s moderním mini modelem. Větší bezdrátová sluchátka, která eliminují hluk, vydrží hrát na jedno nabití až 24 hodin. Menší praktická varianta zahrnuje i stylové nabíjecí pouzdro a bude potřebovat dobít až po 40 hodinách. Stranou nezůstává ani neobvykle povedený design s klasickými prvky automobilky a třemi barevnými variacemi na výběr.

Rychlý přesun

Důkazem pro nejen stylové, ale také velmi rychlé přemístění se z bodu A do bodu B napříč městem je nové elektrické kolo, jež předvedly značky Mercedes-Benz a N+. Elegantní model EQ Formula E Team eBikes v tmavých tlumených tónech má trochu širší konstrukci než obvykle – skrývají se v ní totiž všechny elektrické aspekty, jako je baterie či rozvod. Designu však praktické prvky rozhodně neubírají. Kolo je nabité za tři a půl hodiny a díky hydraulickým brzdám bezpečně zastaví i na mokrém povrchu.

Vítr v zádech

Oblíbená spolupráce sportovního giganta Adidas a tradiční značky Prada přináší další tenisky, tentokrát zaměřené na lásku k plachtění. Model A+P LUNA ROSSA 21 vzdává hold stejnojmennému týmu Luna Rossa a stejně jako ke sportu se zavazuje také k udržitelnosti. Boty totiž tvoří Primegreen, recyklované high-performance materiály, které slibují kvalitu i komfort. Design flexibilních odlehčených tenisek je inspirovaný novou plachetnicí AC75 Luna Rossa.