JOHN REED Fitness Music Club

Toto studio, které prolíná hudbu, design a fitness zakotvilo po evropských metropolích v září i v Praze. Přesněji na Karlově náměstí. Na osmnácti set metrech čtverečních najdete nejen posilovací přístroje a běžecké pásy, ale hlavně neuvěřitelný hudební výběr především z housu, electra a hip hopu, díky kterým se vám bude cvičit mnohem lépe. Vše je navíc zasazeno do street artových kulis s etno prvky a atmosférou podobající se tanečnímu klubu. Tu sem mimojiné můžete přijít vyzkoušet na vlastní kůži prakticky kdykoli, JOHN REED je totiž otevřen 24/7.

Simply Pilates

Pokud vás nebaví posilování na strojích, vyzkoušejte studio Simply Pilates na Malé Straně. Jednoduché studio, které se zaměřuju pouze na pilates nabízí možnost skupinového i indiviuálního cvičení. Interiéry laděné do industriálního stylu s výhledem na Kampu a Národní divadlo ani nebudete chtít opustit. Kromě profesionálních lekcí se vám dostane i luxusní péče. Mimo oblečení na cvičení sem nemusíte nic nosit. Ručník, kosmetiku a fén máte v ceně lekce, klidně tak na lekci můžete běžet rovnou z práce.

Jan Kareš Fitness

JAN KAREŠ individual gym představuje koncept soukromého fitness klubu, který se soustředí na poskytování nadstandardních služeb. Hlavou (i srdcem) gymu je světový rekordman ve shybování Jan Kareš. A na co se zde můžete těšit? Kromě speciálního tréninku v kombinaci s osobním přístupem či možnosti doplnit své znalosti z oblasti zdravého životního stylu o zdravé a efektivní stravování, také na relax zónu s fyzioterapií či masážemi. V plánu je také otevření venkovní terasy, která z vašeho workoutu učiní jedinečný zážitek. Své ladné křivky si k Janu Karešovi chodí pilovat například modelka Katka Sokolová. Rukama Jana Kareše v uplynulých týdnech během své pražské návštěvy prošla i hollywoodská star Orlando Bloom, který se o zážitek podělil na svém Instaramu.

CrossFit Meat Factory

Meat Factory je známá především jako prostor pro koncerty, výstavy a bleší trhy. Nalezte v ní ale i oficiálně licencovanou crossfit tělocvičnu. Pokud přemýšlíte, zda s crossfitem začít, sem si to můžete na první hodinu přijít v klidu vyzkoušet. Na úvodní hodině vám vysvětlí nejen principy fungování náčiní, ale i těla.