Pokud chcete získat přehled o aktuálních trendech moderního managementu, přihlaste se na studium MBA v Praze, o které mají zájem hlavně podnikatelé a majitelé různých firem, manažeři a další lidé na vedoucích pozicích.

Staňte se odborníkem na management

Praktické znalosti, které v profesním životě opravdu využijete. Přesně tak by se dalo charakterizovat vzdělávání MBA, do něhož se můžete pustit v podstatě v jakémkoliv věku. Posunete svou kariéru dopředu, osvojíte si další dovednosti, které jsou na vedoucích postech důležité, naučíte se ještě lépe řídit firmu.

Jakmile zaměstnavatel uvidí vaši snahu neustále se zlepšovat ve svých kvalitách, otevřou se vám šance k získání lepšího místa, především nadstandardně placeného. Vysoká škola Praha, kde můžete MBA studovat, vás naučí řešit problémy, s nimiž se podniky často setkávají. Po celou dobu vás učí odborníci z praxe, což je další nesporná výhoda.

Kde MBA studovat?

Pokud hledáte, kde se dá studovat MBA Praha, nabízí se vám Vysoká škola podnikání a práva, která respektuje vysoké pracovní nasazení i osobní závazky. Právě z daného důvodu je studium pouze jednoleté, přičemž sami si navolíte moduly, o něž máte zájem. Co se ceny týče, absolventi Vysoké školy podnikání a práva mají studium za 69 900 Kč bz DPH, jinak standardní cena je 89 900 Kč bez DPH.