Sex na prvním rande. Ano nebo ne?

/ Redakce

První schůzka s sebou přináší spoustu problémů. Bude se vám líbit? Budete se líbit vy jemu? Budete si rozumět? Nebude to trapas? A pak samozřejmě taky: Mám se s ním hned vyspat?

Spousta žen má na tuhle otázku jasný názor. Pojďme si ale společně zmínit možná pro a proti.

Proč ano:

Někdy si prostě s druhým tak rozumíte a fyzická přitažlivost je tak silná, že se spolu prostě vyspíte hned na první schůzce. Takže pokud se to stane, nemějte výčitky. Je zbytečné dělat drahoty, když to tak oba cítíte. V dnešní zrychlené době chceme také co nejdřív vědět, jestli nám to bude klapat i v posteli. Je to sice kruté, ale nebudete přeci ztrácet čas s někým, kdo je v posteli dřevo, lenoch nebo sobec. Sex na prvním rande je také dobrý k prolomení ledů. Stejně k tomu jednou dojde, což oba moc dobře víte. Proč tedy čekat? Sblíží vás to a na dalším rande už si můžete odpustit formality a ostych.

Proč ne:

Jenže na druhou stranu, spousta žen prostě nejsou takové střelkyně a vytvořit si k někomu intimní vztah jim chvíli trvá. Pokud k nim patříte, rozhodně se sexem počkejte, měla byste pak výčitky. Cítila byste se jako snadná kořist a možná i trochu jako děvka. Je totiž dost možné, že váš vyvolený využije situace a už nezavolá. Bude to brát tak, jako že jste si chtěli oba jen užít. A také mějte na paměti, že muži rádi dobývají. Takže trocha tajemna vůbec neuškodí. Budete pro něj zajímavější a pravděpodobně si vás bude i více vážit.